USŁUGI

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Dobry projekt to solidna struktura wizji, oczekiwań, pragnień i potrzeb. To rezygnacja z przeciętności, wyjście ponad średnią. By go stworzyć słuchamy, patrzymy, obrazujemy, dynamizujemy i kierujemy. Tak by osiągnął cel któremu ma służyć.

REALIZACJE
FOTOGRAFIA
FOTOGRAFIA

Zdjęcie to aktywna współpraca z igraszkami światła, ostra rywalizacja z sekundą, walka o moment lub godziny wzajemnego przyglądania się. To nie tylko emocja. To portret godny zapadnięcia w pamięć. To Twoja wizja stanu rzeczy.

REALIZACJE
DRUK WIELKOFORMATOWY
DRUK WIELKOFORMATOWY

By dotknąć tego co stworzyła wyobraźnia. By objawić to światu małemu, całemu, może tylko swojemu. W wielkości i jakości godnej Twojego celu, fakturze i kształcie idealnie dopasowanym. A niech zarzucą Ci manię wielkości.

REALIZACJE
WYSTRÓJ WNĘTRZ
WYSTRÓJ WNĘTRZ

Ubierzmy Twoje miejsca. Wyznaczmy im Twój styl. Naznaczmy je Twoją inspiracją, potrzebą, wspomnieniem, myślą i fantazją. Dajemy Ci okazję by dom, świat, firma poddały się Twoim trendom, barwom, formom i oczekiwaniom. Twórzmy, bo przestrzeń nie ma końca.

REALIZACJE
DRUK OFFSETOWY
DRUK OFFSETOWY

Przeniesienie wizji na papier jest szansą by doceniły ją miliony. Jakością przykujesz ich uwagę. Różnorodność objawi cały katalog tego co chcesz im dać. Obraz uszlachetniony, utrwalony, precyzyjny, nigdy nie pospolity. Taki, którego się nie zapomina.

REALIZACJE
DRUK CYFROWY
DRUK CYFROWY

W odpowiedzi na presję czasu, wbrew kompromisom w gatunku jakości. W służbie wartości i znaczenia bo wyjątkowość nie lubi mnogości. W świadomości, że papier chce przyjąć wszystko. Nigdy nie odmawia. Bo bladość już dawno mu się znudziła.

REALIZACJE
SYSTEMY WYSTAWIENNICZE
SYSTEMY WYSTAWIENNICZE

Cóż z tego, że wiesz czym możesz się pochwalić jeśli nie dostrzeże tego świat. Daj mu szansę czerpać z tego co tworzysz. Wyraźnie zaznacz w nim swoje miejsce. Roll-up, ścianka, trybunka, flaga - postaw sobie. Stać Cię na to. Już pora się pokazać.

REALIZACJE
STRONY WWW
STRONY WWW

Sieć - możesz z jej pomocą łowić, możesz zostać wyłowionym. Jedno jest pewne - musisz się w niej wyróżnić, zabłysnąć bo ławica nie jest Twoim sprzymierzeńcem. Wykorzystaj jej dostępność, przełącz się na skuteczną komunikację. Stań się złotą rybką.

REALIZACJE
GRAFIKA NA SAMOCHODACH
GRAFIKA NA SAMOCHODACH

Gdy nie udajesz,że wygląd jest nieważny, znasz magię pierwszego spojrzenia, nie boisz się przykuć ich uwagi i zatrzymać spojrzeń. Rozumiemy, że nie znoszisz obojętności i nie pozwolisz sobie zginąć w tłumie. Samochód może być Twoją wizytówką, przedłużeniem Twojej wypowiedzi, świadectwem Twego charakteru. Wbrew nudzie i nijakości. Zmień mu skórę.

REALIZACJE
ODZIEŻ Z NADRUKIEM
ODZIEŻ Z NADRUKIEM

Życie idei, firmy zależy od ludzi. Oni ją tworzą, rozwijają, są jej najlepszą bo żywą reklamą.Oni nadają jej twarz, wyrażając się prezentują jej wartości. Wierząc w nią potrzebują się utożsamić. Chcą się z nią obnosić. To nie musi być tatuaż - wystarczy dobra koszulka.

REALIZACJE